Volg RWDM op trainingskamp in Wageningen

Donderdag 01/08 – Dag 3

Voor deze derde dag in Wageningen zijn onze spelers na de klassieke activeringsjogging en het ontbijt naar de training gegaan. Tijdens de ochtendsessie stonden tactische en fysieke oefeningen op het programma. Tot slot werkte het team aan intensief pressen bij balverlies. Na de lunch en de traditionele verzorging begonnen we aan de tweede sessie, die technischer was in de vorm van een competitie. De middagtraining was opzettelijk rustiger, omdat we morgen om 18 uur een vriendschappelijke wedstrijd tegen Top Oss spelen.

Woensdag 31/07 – Dag 2

Tweede dag van de stage, en een vroege ochtend voor onze spelers. Na een jogging om 7.30 uur, heeft het team ontbeten voordat ze om de beurt verzorging kregen en zich richting de training begaven. De ochtendtraining was gericht op techniek en eindigde met een toernooi tussen meerdere teams, gewonnen door Lathouwers, Halifa, Doudaev, Kestens, Preijs en Parzyzsek.

Na een middagpauze en een broodnodig dutje werd de groep in tweeën gedeeld: aanvallers en keepers. Na een mediatraining van een half uur gingen de spelers weer naar het Wageningen-stadion voor specifieke oefeningen voor hun positie op het veld.

Tijdens de maaltijd konden het team en de staf de verjaardag vieren van de mental coach, François Dutry, die 50 jaar werd. Nu is het tijd voor rust, terwijl Lathouwers en Preijs een korte media-opname maakten voor de sociale media van de club. Tot morgen voor de laatste dag van de voorbereiding voor onze vriendschappelijke wedstrijd tegen Top Oss.

Dinsdag 30/07 – Dag 1

Deze dinsdag nam het hele team, aangevuld met enkele jonge spelers, de bus richting Wageningen, Nederland. De spelers die deel uitmaken van de groep zijn de volgende:

Bill Lathouwers; 28. Guillaume Hubert; 70. Matteo Nkurunziza; 15. Achraf Laaziri; 55. Matteo Vandendaele; 43. David Sousa; 34. Christ Makosso; 4. Djovkar Doudaev; 54. Lucien Delaigle; 51. Xavier Preijs; 21. Sambu Marsoni; 5. Alexis De Sart; 8. Shuto Abe; 20. Yacouba Barry; 23. Romildo Del Piage; 6. Islam Halifa; 30. Jakob Montes; 53. Adnane Messad; 26. Pjotr Kastens; 17. Ilay Camara; 19. Piotr Parzyszek; 7. Mickaël Biron.

Na een lunch bij aankomst konden onze spelers even uitrusten. Daarna gingen ze richting het trainingsveld, gelegen op vijf minuten wandelen van het Fletcher Hotel: De Wageningsche Berg.

De sessie was gericht op veeleisend fysiek werk, gevolgd door pasoefeningen. De spelers konden daarna werken aan hun afwerking voordat ze na twee uur intensieve training terugkeerden naar het hotel. Tijdens het diner konden enkele spelers hun traditionele doop doorstaan door hun favoriete liedje te zingen. Speciale vermelding voor Parzyszek met een zeer ritmische uitvoering van de Backstreet Boys, I want it that way.

Nu is het tijd om uit te rusten voordat we woensdag beginnen met twee trainingen op het programma. Tot morgen!

Gepost op 30-07-2024 om 22:23
door RWDM

Partners

Golden Palace FacebankLiften KoolifeM&G CLEANING

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief

Nieuwsbrief