D1B PROLEAGUE

augustus

zaterdag 22 augustus
20:45h
RWDM2 - 0CLUB NXT
zaterdag 29 augustus
20:45h
K.LIERSE S.K4 - 2RWDM

september

zaterdag 12 september
20:45h
K.M.S.K DEINZE1 - 0RWDM
vrijdag 18 september
20:00h
RWDM0 - 1LOMMEL S.K
zaterdag 26 september
20:45h
RWDM3 - 1ROYALE UNION SAINT-GILLOISE

oktober

zaterdag 03 oktober
20:45h
KVC WESTERLO - RWDM
zondag 18 oktober
16:00h
RWDM - SERAING UNITED
zaterdag 24 oktober
20:45h
RWDM - K.LIERSE S.K.

november

zondag 01 november
16:00h
CLUB NXT - RWDM
vrijdag 06 november
20:00h
RWDM - WESTERLO
zondag 22 november
16:00h
UNION SAINT GILLOISE - RWDM
zondag 29 november
16:00h
LOMMEL SK - RWDM

december

zondag 06 december
20:00h
RWDM - KMSK DEINZE
zondag 13 december
16:00h
SERAING UNITED - RWDM

Klassement
D1B PROLEAGUE

  • 1RFC SERAING12
  • 2ROYALE UNION SAINT-GILLOISE11
  • 3K.M.S.K DEINZE9
  • 4K LIERSE S.K7
  • 5LOMMEL S.K7
  • 6RWDM6
  • 7KVC WESTERLO5
  • 8CLUB NXT2

Eerste amateurs - nationaal 19 -20

zaterdag 31 augustus
20:00h
RWDM0 - 2FCV Dender EH
zaterdag 07 september
20:00h
LIERSE KEMPENZONEN0 - 1RWDM
zaterdag 14 september
20:00h
RWDM1 - 2K.M.S.K DEINZE

september

zaterdag 21 september
20:00h
A.F.C TUBIZE2 - 1RWDM
zaterdag 28 september
20:00h
RWDM2 - 0K.SK HEIST

oktober

zondag 06 oktober
15:00h
RFC LIEGE1 - 0RWDM
zaterdag 12 oktober
20:00h
RWDM1 - 0KFC DESSEL SPORT
zondag 20 oktober
15:00h
K.SINT-ELOOIS WINKEL SPORT1 - 2RWDM
zaterdag 26 oktober
20:00h
RWDM2 - 2URSL VISE

november

zaterdag 02 november
19:30h
KVV THES SPORT TESSENDERLO2 - 1RWDM
zaterdag 09 november
20:00h
RWDM1 - 0OLYMPIC CHARLEROI C.F
zondag 17 november
15:00h
K. RUPPEL BOOM F.C0 - 0RWDM
zaterdag 23 november
20:00h
K. PATRO EISDEN MAASMECHELEN2 - 0RWDM
zaterdag 30 november
20:00h
RWDMO - 1U.R. LA LOUVIERE CENTRE

december

zaterdag 07 december
20:00h
FC SERAING0 - 1RWDM
zaterdag 14 december
20:00h
RWDM0 - 1A.F.C TUBIZE

januari

zaterdag 11 januari
20:00h
K.S.K HEIST0 - 0RWDM
zaterdag 18 januari
20:00h
RWDM3 - 1K.SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT
zaterdag 25 januari
20:00h
RWDM2 - 2RFC LIEGE

februari

zaterdag 01 februari
20:00h
F.C.V DENDER 0 - 1RWDM
zaterdag 08 februari
20:00h
RWDM2 - 1K.PATRO EISDEN MAASMECHELEN
zaterdag 15 februari
20:00h
OLYMPIC CHARLEROI C.F0 - 0RWDM
zaterdag 29 februari
20:00h
RWDM3 - 3K.RUPPEL BOOM F.C

maart

zondag 08 maart
15:00h
URSL VISE1 - 1RWDM
zaterdag 14 maart
20:00h
RWDM - KVV THES SPORT TESSENDERLO
zaterdag 21 maart
20:00h
K.F.C DESSEL SPORT - RWDM
zaterdag 28 maart
20:00h
U.R. LA LOUVIERE CENTRE - RWDM

april

zaterdag 04 april
20:00h
RWDM - LIERSE KEMPENZONEN
zaterdag 18 april
20:00h
K.M.S.K DEINZE - RWDM
zaterdag 25 april
20:00h
RWDM - FC SERAING

Klassement
Eerste amateurs - nationaal 19 -20

  • 1K.M.S.K DEINZE62
  • 2K.V.V THES SPORT TESSENDERLO42
  • 3FC SERAING40
  • 4K.S.K HEIST38
  • 5K.PATRO EISDEN MAASMECHELEN36
  • 6RWDM34
  • 7F.C.V DENDER E.H31
  • 8K.F.C DESSEL SPORT 31
  • 9K.RUPPEL BOOM F.C30
  • 10OLYMPIC CHARLEROI C.F 30
  • 11URSL VISE30
  • 12R.F.C LIEGE26
  • 13LIERSE KEMPENZONEN26
  • 14U.R LA LOUVIERE CENTRE 26
  • 15A.F.C TUBIZE23
  • 16K.SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT13

Eerste amateurs - nationaal 18 -19

september

zaterdag 01 september
20:00h
RWDM1 - 0RFC Liège
zaterdag 08 september
20:00h
R. Excelsior Virton3 - 0RWDM
zaterdag 15 september
20:00h
RWDM4 - 1A.S. Verbroedering Geel
zaterdag 22 september
20:00h
Chatelet-Farciennes S.C.0 - 0RWDM
zaterdag 29 september
20:00h
RWDM1 - 4K. Rupel Boom FC

oktober

zaterdag 06 oktober
20:00h
RWDM4 - 0K.S.V. Oudenaarde
zaterdag 13 oktober
20:00h
K.M.S.K. Deinze3 - 0RWDM
zaterdag 20 oktober
20:00h
F.C.V. Dender E.H.0 - 1RWDM
zaterdag 27 oktober
20:00h
RWDM3 - 2R. Knokke F.C.

november

zaterdag 03 november
20:00h
RWDM2 - 0FC Seraing
zaterdag 10 november
19:30h
KVV Thes Sport Tessenderlo3 - 1RWDM
zaterdag 17 november
20:00h
Lierse Kempenzonen2 - 2RWDM
zaterdag 24 november
20:00h
RWDM1 - 3S.C. Eendracht Aalst

december

zaterdag 01 december
19:30h
K.F.C. Dessel Sport2 - 1RWDM
zaterdag 08 december
20:00h
K.S.K. Heist2 - 3RWDM
zaterdag 15 december
20:00h
RWDM1 - 2Chatelet-Farciennes S.C.

januari

zondag 13 januari
15:00h
RFC Liège0 - 0RWDM
zaterdag 19 januari
20:00h
RWDM2 - 0F.C.V. Dender E.H.
zondag 27 januari
15:00h
FC Seraing1 - 1RWDM

februari

zaterdag 02 februari
20:00h
RWDM1 - 1R. Excelsior Virton
zondag 10 februari
15:00h
R. Knokke F.C.0 - 2RWDM
zaterdag 16 februari
20:00h
RWDM3 - 2K.F.C. Dessel Sport
zondag 24 februari
15:00h
S.C. Eendracht Aalst0 - 0RWDM

maart

zaterdag 09 maart
20:00h
RWDM0 - 2K.M.S.K. Deinze
zaterdag 16 maart
20:00h
RWDM4 - 3KVV Thes Sport Tessenderlo
zondag 24 maart
15:00h
K. Rupel Boom FC2 - 0RWDM
zaterdag 30 maart
20:00h
RWDM0 - 1K.S.K. Heist

april

zaterdag 06 april
20:00h
A.S. Verbroedering Geel3 - 0RWDM
zaterdag 13 april
20:00h
RWDM1 - 1Lierse Kempenzonen
zaterdag 27 april
20:00h
K.S.V. Oudenaarde2 - 0RWDM

Klassement
Eerste amateurs - nationaal 18 -19

  • 1Thes Sport62
  • 2Deinze59
  • 3Excelsior Virton54
  • 4Lierse Kempenzonen48
  • 5Rupel Boom45
  • 6FC Liège41
  • 7FC Seraing41
  • 8RWDM40
  • 9Dender40
  • 10Heist38
  • 11Sporting Châtelet36
  • 12Dessel Sport35
  • 13Oudenaarde34
  • 14ASV Geel31
  • 15Eendracht Aalst31
  • 16Knokke FC24

Tweede klasse amateurs

augustus

donderdag 16 augustus
00:00h
RWDM0 - 1Knokke

Klassement
Tweede klasse amateurs

Partners

LadbrokesCarrosserie VannerumNissan

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief

Nieuwsbrief